Apie mane

Esu Rūta Čereškaitė. 2014 m. Vilniaus universitete įgijau humanitarinių mokslų bakalauro laipsnį. 2022 m. įgijau ICC (International Coaching Community) koučingo sertifikatą.

Daugiau nei 3 m. dirbau teisme. Šiuo metu dirbu personalo srityje, prisidedu prie sklandaus atrankų proceso tarptautinėje kompanijoje.

Esu empatiška, įžvalgi, intuityvi ir analitiška. Mėgstu gilintis ir ieškoti prasmės, gerai jaučiu šalia esančius žmones. „Rašymo terapijos“ projekto idėją vysčiau kelerius metus, o realias konsultacijas ir seminarus pradėjau vesti dar 2018 m. Rašymo terapija padeda sumažinti emocinę įtampą, atverti giliausius skaudulius, išlieti užslėptus jausmus ir pasiekti maksimalų atvirumą sau.

Atsitraukę nuo išorinio pasaulio ir pripažinę savo pažeidžiamumą pradedame tikrąją kelionę namo – į save. Praeities nepakeisime, bet visada galime pasiryžti gyventi sąmoningiau ir prasmingiau šiandien ir perduoti šią dovaną kitoms kartoms. Tai yra sudėtinga, kantri ir drąsi kelionė.

Visi atsakymai slypi mumyse, tik kartais stipriai nutolę ar pametę save nebematome krypties. Norėčiau sutikti tuos, kurie trokšta išsigryninti, realizuoti save, palikti komforto zoną, ilgisi autentiško gyvenimo.

Jūs – vienintelis žmogus, galintis nubrėžti savo gyvenimo kryptį ir nurodyti, kokiu keliu toliau verta eiti. Siekite pažinti save.