Apie mane

Esu Rūta Čereškaitė. 2014 m. Vilniaus universitete įgijau humanitarinių mokslų bakalauro laipsnį. Šiuo metu siekiu įgyti ICC koučingo sertifikatą.

Daugiau nei 3 m. trukusi darbo patirtis teisme leido geriau iš arti pažinti žmones, išgyvenančius krizes ir sudėtingus momentus. Toliau karjeroje specializavausi personalo srityje, prisidėjau prie sklandaus atrankų proceso tarptautinėje kompanijoje.

Esu empatiška, įžvalgi, intuityvi ir analitiška. Mėgstu gilintis ir ieškoti prasmės, gerai jaučiu šalia esančius žmones. „Rašymo terapijos“ projekto idėją vysčiau kelerius metus, o realias konsultacijas ir seminarus pradėjau vesti dar 2018 m. Rašymo terapija padeda sumažinti emocinę įtampą, atverti giliausius skaudulius, išlieti užslėptus jausmus ir pasiekti maksimalų atvirumą sau.

Atsivėrę sau, atsitraukę nuo išorinio pasaulio triukšmo ir pripažinę savo silpnumą bei pažeidžiamumą pradedame tikrąją kelionę namo – į save. Praeities nepakeisi, bet visada galime pasiryžti gyventi sąmoningiau ir prasmingiau dabar ir perduoti šią dovaną kitoms kartoms, kad užburtas destruktyvių santykių ratas nutrūktų. Tai yra sudėtinga, reikalauja pastangų, ištvermės, drąsos ir atvirumo. Visi atsakymai slypi mumyse, tik kartais stipriai nutolę nuo savęs ar pametę save kitų gyvenimuose nematome krypties. Norėčiau padėti tiems, kurie klaidžioja, ieško savęs, trokšta būti priimti ir suprasti tokie, kokie yra, ilgisi autentiško gyvenimo.

Jūs – vienintelis žmogus, galintis nubrėžti savo gyvenimo kryptį ir nurodyti, kokiu keliu toliau verta eiti. Siekite pažinti save.