Apie mane

Aš esu Rūta Čereškaitė, mergina, kuri išsigydė savo žaizdas ir po lūžio atsivėrė kitokiam gyvenimui ir jo kokybei. Esu intuityvi gyvenimo tyrinėtoja ir ieškotoja. Mėgstu vienatvę ir apmąstymus,  esu jautri ir gerai jaučiu aplinkinių žmonių nuotaikas, tikslus, tikrąjį vidų, slypintį už fasado.

Didžiausia vertybė – harmonija ir vidinė ramybė. Nuo mažumės analizavau žmones ir įvairias gyvenimo situacijas, skaičiau literatūrą, mėgau išklausyti žmones ir juos nuraminti. Man labai svarbu įnešti savo indėlį į pasaulį, padaryti jį šviesesnį ir padėti tiems, kam sunku, kas jaučiasi pasiklydę ir vieniši, kenčia.

Atsivėrę sau, atsitraukę nuo išorinio pasaulio triukšmo ir pripažinę savo silpnumą bei pažeidžiamumą pradedame tikrąją kelionę namo – į save. Praeities nepakeisi, bet visada galime pasiryžti gyventi sąmoningiau ir prasmingiau dabar, perduodami šią dovaną kitoms kartoms, kad užburtas destruktyvių santykių ratas nutrūktų. Tai nelengva, reikalauja pastangų, ištvermės, drąsos ir atvirumo. Visi atsakymai slypi mumyse, tik kartais stipriai nutolę nuo savęs ar pametę save kitų gyvenimuose nematome krypties. Norėčiau sutikti tuos, kurie klaidžioja, ieško savęs, trokšta būti priimti ir suprasti tokie, kokie yra, ilgisi autentiško gyvenimo.

2014 m. baigiau Lietuvių filologijos ir ispanų kalbos bakalauro studijas Vilniaus universitete. Studijų kryptį rinkausi pasąmoningai, nes gilindamasi į literatūrą, tapatindamasi su veikėjų patiriamais išgyvenimais ieškojau savęs. Po studijų baigimo kelionę link tikrosios savasties paskatino asmeniniame gyvenime įvykęs lūžis, po kurio panirau į jau virš 3 m. trunkančią gilią savianalizę, kurią lydi vienatvė, kūryba, apmąstymai, psichologinė literatūra, įžvalgos, ryšio su gamta atradimas ir puoselėjimas. Taip pat turėjau galimybę iš arti susidurti su realybe ir žmonių patiriamais išgyvenimais virš 3 m. dirbdama Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmuose.