Privatumo politika

Asmens duomenų apsauga

www.rasymoterapija.lt vartotojas/tinklalapio turinio bei kontaktinių, registracijų formų teikėjas sutinka, kad www.rasymoterapija.lt tvarkytų bet kokius Vartotojo pateiktus jo asmens duomenis ir/ar kitokią informaciją ir naudotų paslaugoms teikti, informuoti apie pakeitimus vartotojo užsiregistravusioje veikloje, paslaugoje, užklausoje. Taip pat tiesioginės rinkodaros (jeigu yra gautas Vartotojo sutikimas) ir kitais tikslais.

Vartotojui draudžiama savintis kitų asmenų tapatybę, nurodant svetimą vardą, pavardę ir/ar kitus duomenis.


Bendrasis duomenų apsaugos regklamentas (BDAR)

Tinklalapyje www.rasymoterapija.lt vykdoma Privatumo politika, tad norime informuoti Jus su Jūsų teisėmis dėl BDAR, – šiame puslapyje aprašome kaip renkame informaciją apie apsilankymus interneto tinklapyje www.rasymoterapija.lt.

Mūsų interneto tinklapyje lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymoLietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Atkreipiame dėmesį, kad šiame tinklalapyje gali būti nuorodų į socialinius tinklus, kitų įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. Privatumo ir slapukų politiką taikome tik tada, kai lankotės būtent šiame tinklalapyje.

www.rasymoterapija.lt nėra atsakinga už trečių šalių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Jei paspaudę nuorodą iš mokyklos interneto tinklapio pateksite į kitus tinklalapius, turėtumėte atskirai pasidomėti jų privatumo politika.

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę ir svetainės darbą, tinklalapyje naudojame šiuos slapukus:

  • (šiuo metu slapukai nenaudojami)